تم مناسبتی یلدا

تم تولد مناسبتی نامبروان ، یکی از پرطرفدارترین انواع تم در مناسبت های مختلف است که دارای بیش از 5 تم تولد مناسب برای گروه های سنی و مکان های مختلف میباشد. هر تم تولد از 28 محصول پرکاربرد تشکیل شده است . تمامی محصولات این تم های از بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولیده شده و درکنار طراحی عالی و به روزی که دارند قیمتشان بسیار مناسب است.

به عبارتی بهترین محصولات تولدی را میتوانید با پایین ترین قیمت خریداری کنید و شغل پردرآمد خودتان را با کمترین سرمایه آغاز کنید.

تمامی انواع تم تولد مناسبتی نامبروان به گونه ای طراحی و تولید شده است که مورد پسند همهی اقشار جامعه باشد و با توجه به نیاز روز و اعیاد مورد نظر و علایق آنها ، از طرح ها و رنگهای مناسبی استفاده شده است که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد. طرح هایی مانند (یلدا 1، یلدا 2، هفت سین و بیش از 5طرح دیگر ) .اااا.ااااا.اااااا.اااااا.اااااااا.ااااااا.اااااااا.اااااااااا.اااااااا.ااااااا.ااااااااا.اااااااااا.

کارخانه تم تولد نامبروان بیش از 85 تم را با بکارگیری زیباترین رنگ بندی و طرح های روز دنیا، طراحی ، تهیه و تولیدکرده است و در اختیار نمایندگی عمده فروشی تم تولد و یا مشاغل مرتبط به جشن و برگزاری مراسم، قرار میدهد.

با این که این تم ها در چند دسته بخصوص زیر تقسیم بندی شده اند.اما اینکار فقط برای منظم بودن و راحتی کار انجام شده است و همه ی 85 تم برای تمام سنین چه دختر و چه پسر ،قابل استفاده است و هیچ محدودیتی ندارد.

دعوت به همکاری

خانواده بزرگ نامبروان علاقمند است تا شما هم عضوی از این خانواده باشید و در قسمت های مختلف تولید ،پخش و یا عمده فروشی تم تولد و تمام مشاغلی که به نوعی با وسایل جشن مرتبط است، با ما همکاری کنید.

همین حالا میتوانید برای اخذ نمایندگی عمده فروشی تم تولد با شماره 09905725137 تماس بگیرید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
برای اطلاع از اخبار جدید محصولات و تخفیفات عضو کانال تلگرام ما شوید . کلیک کنید 👆🏼