مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها یکی از مسائل مهمی است که باید به آن توجه بخصوصی شود. در دنیای امروزی که مرد و زن پا به پای یکدیگر به کار و فعالیت مشغولند نیاز داشتن به مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها کاملا محسوس است .

شغل هایی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت هم برای آقایان و هم برای بانوان کاملا مناسب است .برای این اسم این بخش را مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها گذاشته ایم چون ثابت شده است که خانم ها بیشتر در این زمینه ها موفق بوده اند و ترقی میکنند.

13 مورد از مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها

حتما توصیه میکنیم این مقاله را بخوانید اگر:

 • 💡 برای شروع یا انتخاب شغل پردرآمد خود سردرگم هستید.
 • 💡 از کارمند بودن و کار برای دیگران خسته شده اید و میخواهید کسب و کار پردرآمد خودتان را راه اندازی کنید.
 • 💡 از شغل فعلی خود راضی نیستید و یا به دنبال شغل دوم و درآمد جدید هستید.
 • 💡 میخواهید در کنار خانه داری دست به کار شوید و درآمد خودتان را داشته باشید.

1.مترجم زبان های خاص

امروزه داد و ستد با کشورهای گوناگون زیاد شده و پیدایش شراکن با کشورهایی مانند چین و روسیه، مترجمی به‌شدت رونق گرفت و به‌خاطر عرضه‌ی بیشتر از تقاضا هزینه‌ مترجمان به یک باره افزایش پیدا کرد.

البته بسیاری روان‌شناسان توصیه می‌کنند اگر در زبان مورد نظر حرفه‌ای نیستید بهتر است زمانی را برای کسب مهارت در آن زبان بگذارید و سپس به مترجمی بپردازید زیرا بسیاری از مترجمان تازه کار زبان‌های خاص، دائما در این فکر هستند که نکند شخص جمله‌ای بگوید که من نتوانم آن‌ را ترجمه کنم. به همین جهت در شروع کار ممکن است کمی پردغدغه و پر استرس باشد اما جز مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها است.

2.دیزاین و تزئینات محل جشن (دیزاینر)

افراد بسیاری هستند که برای زیبا و شکیل برگزار شدن مراسم و مهمانی های خود ارزش زیادی قائل میشوند.اما متاسفانه یا وقت کافی ندارند و یا سلیقه مناسب برای اینکار را دارا نیستند.به همین منظور مشتاقانه به دنبال فرد مناسبی هستند که اینکار را برایشان انجام دهد.

مهم ترین نکته این است که شما ابزارهای مناسب این شغل پردرآمد که یکی از مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها است را در اختیار داشته باشید. اینجاست که میتوانید به ما اعتماد کنید و به این شکل خیال شما و صاحب مهمانی از بابت زیبایی و کیفیت وسایل استفاده شده آسوده میشود.

3.داروسازی

اینطور که معلوم است بیماری‌ها دست‌به‌دست هم داده‌اند تا پزشک و داروساز و مدیر داروخانه به بالاترین رده‌های لیست پردرآمدهای جهان قرار بگیرند. آنالیز متابولیسم داروها و آموزش تکنسین‌های داروسازی از جمله وظایفی است که بر عهده داروسازهاست.

با توجه به علایق خانم ها و میانگین تعداد داروسازهای خانم و آقا میتوان گفت که این یکی از مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها به شمار میرود.

4.آرایشگری

یکی از پولساز‌ترین مشاغلی که یک خانم می‌تواند انجام دهد انجام خدمات آرایشگری است. آرایش و گریم عروس، کاشت ناخن، پاکسازی پوست، اکستنشن و… در حال حاضر در کشورمان طرفداران زیادی دارد و آرایشگرانی که بتوانند مشتری ثابت و روزانه برای خود بیابند می‌توانند به راحتی یک ثروت خوب کسب کنند. به جرات میتوان گفت که آرایشگری و شغل های مرتبط با آن جزء مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها به حساب می آید.

5.طراح لباس

ارائه‌ طرح‌های جدید و متنوع و رقابت در عرصه‌ زیبایی لباس و مد، کاری است که طراحان لباس انجام می‌دهند. اگر طراحی بتواند خودش را به شرکت‌های معتبر در زمینه مد ثابت کند و شانس همکاری با آن‌ها را پیدا کند، می‌تواند نسبت به آینده‌ شغلی و درآمد بالای خود مطمئن باشد. به این ترتیب این شغل هم یکی از مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها محسوب میشود.

6.وبلاگ نویسی

یک وبلاگ نویسی حرفه‌ ای مانند هر سیستم دیگری در عرصه ‌ی فضای مجازی می‌تواند تبلیغات زیادی را برای خود جذب کند. برای اینکه یک وبلاگر حرفه ای شوید باید حوصله‌ ی زیادی به‌ خرج دهید. وبلاگ نویسان بزرگ راه مشهور شدن در این عرصه را فقط یک چیز می‌دانند و آن هم نوشتن، نوشتن و نوشتن است.

برای این ‌که بتوانید حرفه‌ای شوید باید در طول روز زمان زیادی را برای نوشتن صرف کنید. اگر بتوانید هر روز به مدت چند ماه بنویسید می‌توانید با مخاطب به‌خوبی ارتباط برقرار کنید و تعداد قابل توجهی مخاطب برای کسب و کار خود پیدا کنید و از مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها محسوب می شود.

یادتان باشد که جذب مخاطب در یک وبلاگ کار یک هفته و یا یک ماه نیست و روند اعتمادسازی در بین مخاطبان زمان نسبتا قابل توجهی را از شما خواهد گرفت اما بعد از مدتی می‌توانید اسپانسرهای خوبی جذب کنید و کم کم سیستم کسب درآمد خود را گسترش دهید.

7.تدریس خصوصی

معلم خصوصی شدن، یکی از رایج‌ترین شغل‌های حال حاضر کشور است، چراکه پس از شیوع کرونا و تعطیل شدن مدارس، همه‌ به دنبال معلم‌های خصوصی برای فرزندان خود بودند تا از درس جا نمانند. بنابراین اگرچه در گذشته این‌چنین نبود، اما تدریس خصوصی در این دوران، در رده‌ی مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها بدون سرمایه قرار می‌گیرد و شما اگر بتوانید معلم خصوصی چند دانش‌آموز باشید، می‌توانید از هرکدام شهریه جداگانه بگیرید و در نهایت ماهانه درآمد بالایی داشته باشید. البته به غیر از دانش آموزان مدرسه‌ای، شما در هر زمینه‌ای اطلاعات یا مهارت داشته باشید، باز هم می‌توانید روی معلم خصوصی شدن حساب کنید، حتی به‌صورت حضوری و آنلاین!

 

8.بادکنک آرایی

اگر شما مکان مناسبی برای فروش بادکنک ندارید، هیچ اشکالی ندارد. براحتی شما میتوانید شرایط را به نفع خود تغییر دهید و در این کار روی کمک ما حساب کنید.

در شبکه های اجتماعی حضور فعال داشته باشید و کسب و کارهای پردرآمد خود را به عنوان بادکنک آرایی راه اندازی و معرفی کنید.

به این ترتیب هزاران نفری که علاقمند به دیزاین محل برگزاری جشن خود با بادکنک هستند با شما تماس گرفته و براحتی به آنجا رفته ، کارخود را انجام میدهید و پولتان را دریافت میکنید.

خانم ها از سلیقه خوبی برخوردارند و برای همین است که شغل پرسود بادکنک آرایی یکی از مناسب ترین مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها میباشد.

9.پرستاری

همان‌طور که می‌بینید در این لیست، مشاغل مربوط به شاخه پزشکی و IT حسابی در حال رقابت هستند. پرستاران با انجام وظایفی مثل بررسی و تشخیص علائم بیماری، مراقبت از بیمار، کنترل مصرف دارو، همکاری‌ با پزشک و بسیاری دیگر در گروه مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها قرار گرفته‌اند.

10.راه اندازی سایت فروشگاهی

یکی از شغل‌های اینترنتی در ایران که در سال‌های اخیر با استقبال خوبی همراه شده است تأسیس یک فروشگاه اینترنتی است. امروزه ساختن فروشگاه اینترنتی کار چندان دشواری نیست و حتی در ابتدای مسیر نیاز به دانش برنامه نویسی هم نیست.

در تاسیس یک فروشگاه اینترنتی قطعا نیاز به دانش‌های تخصصی است و شما با دانش در حوزه‌های فروشگاه‌های سنتی نمی‌توانید یک فروشگاه اینترنتی موفق را پایه‌گذاری کنید.

شما نیز می‌توانید برای شروع کسب و کار اینترنتی جدید خود وارد یک حوزه‌ی تخصصی شوید. این کار به مشتری حس تخصصی بودن فروشگاه را می‌دهد. پس همان‌طور که گفته شد داشتن یک فروشگاه‌های اینترنتی، یکی از مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها در ایران است.

11.پزشک عمومی

شاخه پزشکی و متعلقاتش همیشه جز مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها بوده‌اند. حوزه‌ای که هم برای پزشکان زن و هم برای پزشکان مرد بسیار پولساز شده است.

12.طراحی و گرافیست

لازمه هر ایده و فعالیتی که نیاز به دیده شدن دارد، طراحی یک هویت بصری خاص است که نمایانگر فعالیت آن باشد. طراح گرافیک کسی است که این کار را با بهره‌گیری از عناصری مانند رنگ و تصویر انجام می‌دهد. شغلی که شاید در دو دهه گذشته بیشتر از هر وقت دیگری به شخصیت و هویت مستقل رسیده است و تقاضا برای ورود به آن روز به روز بیشتر می‌شود.

به دلیل همین عرضه و تقاضا این شغل هم جزء مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها بشمار میرود.

13.تولید محتوا

تولید محتوا را با نوشتن و یا نویسندگی اشتباه نکنید. در تولید محتوا سعی می‌شود محتوای نوشته شده را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم اما در نویسندگی صرفا این‌که خوب بنویسیم کافی است.

بهینه سازی نوشته برای موتورهای جستجو باید طبق اصول سئو باشد و همچنین نیاز به آموزش دیدن در این زمینه دارد. خوشبختانه آموزش‌های لازم برای بهینه سازی محتوا در موتورهای جستجو به وفور در سطح اینترنت یافت می‌شوند و شما با یک سرچ ساده می‌توانید بر این مهارت‌ها مسلط شوید.

پس از مسلط شدن به این رشته میتواید کسب درآمد کنید و مطمئن باشید که این کسب و کار یکی از مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها می باشد.

کلام آخر

در این مقاله با مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها و کسب و کارهای پولسازی آشنا شدیم. مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها که تمام آنها به مهارت ، علم، تخصص و سرمایه احتیاج دارند. بنابراین به جرات میتوان گفت که راه ثروتمندی از مسیر کسب علم و دانش می‌گذرد.

در هر کاری صبر و تحمل داشته باشید و مطمئن باشید با استمرار و تلاش درآمد نیز خود به خود برای شما به وجود می‌آید. در هر کسب و کاری و هر جایگاهی باز هم از آموزش غافل نشوید و تا حد امکان اطلاعات خود را به‌روز کنید.

حتما سعی کنید شغلی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و زود تسلیم نشوید. مطمئن باشید با تلاش و به دست آوردن مهارت در شغل خود و استفاده از راهنمایی‌ها و مشاوره دیگران به زودی به یک متخصص در شغل خود تبدیل خواهید شد.

شما به هر کدام از این مشاغل که علاقه‌مند باشید تنها درصورتی‌ می‌توانید رقابت کنید و از رقبایتان پیش بیافتید که دانش، مهارت و خلاقیت بیشتری نسبت به آنها داشته باشید. شکی نیست که تا الان هم هیچ‌کس نتوانسته رابطه ی بین پول و تلاش را از بین ببرد.

اما به این نکته هم توجه داشته باشید که اکثر این مشاغل نیازمند این است که شما از کودکی و نوجوانی اقدامات اولیه مانند درس خواندن و مهارت آموزی را بدست آورید . ولی تمام مشاغل مرتبط با کسب و کار تولدی به کمترین زمان و سرمایه نیاز دارد و با مطالعه مقالات سایت کارخانه تم تولد نامبروان میتوانید اطلاعات کافی و مورد نیازتان را بدست آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بقیه تم های تولد ، وسایل جشن ، انواع کسب و کار های تولدی مقاله های زیر را مطالعه کنید.

1 خرید عمده تم تولد نامبروان 11 نمایندگی فروش تم تولد و وسایل جشن
2 تولید و پخش عمده تم تولد 12 کسب و کار پردرآمد تم تولد
3 خرید عمده وسایل جشن 13 برگزاری جشن تولد
4 انواع تم تولد نامبروان 14 فروش عمده محصولات آتیش بازی
5 فروش عمده انواع بادکنک 15 فروش عمده انواع شمع
6 ظروف یکبار مصرف کاغذی نامبروان 16 انواع ظروف یکبار مصرف
7 عمده فروشی تم تولد 17 فروش عمده وسایل جشن
8 فروش عمده کلاه تولد 18 فروش عمده بمب شادی
9 مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) 19 راه اندازی فروشگاه لوازم تولد
10 20
‫5/5 ‏‫(6 نظر)‬

نوشته های مشابه

28 دیدگاه در “مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها

 1. جواد اسماعیلی گفت:

  مشاغل پردرآمدی که برای خانم ها نام برده بودید بسیار عالی و کاربردی بود . از زحماتتون سپاسگزارم

  1. ستاره برزنونی گفت:

   با سلام
   ممنونم از نگاه گرمتون
   لطفا بقیه ی مقالات کارخانه تم تولد نامبروان رو هم مطالعه کنید . متشکرم

 2. Elham sadat گفت:

  سلام مشاغل پر در آمد خانم ها رو خیلی قشنگ توضیح دادید جهان سپاس

 3. Elham sadat گفت:

  سلام خسته نباشید مشاغل پر در آمد خانم هارو خیلی قشنگ توضیح دادید کاربردی و عالیه خدا قوت

 4. محدثه گفت:

  مشاغل پر درآمد برای خانم ها خیلی به من براس تایین کارم کمک کرد ممنون از راهنمایی های خوبتون

 5. Sayed nazir malikzadha گفت:

  سلام مشاغل پردرآمد خانم من را در زمینه آرایشگری راهنمایی کرد ممنون بابت مقاله مفیدتون

 6. خزان گفت:

  مشاغل پر درآمد برای خانم های یک سایتی برای الگو هست

 7. مرجان گفت:

  مشاغل پر درآمد برای خانم ها دنبال راهنمای برای تدریس خصوصی بودم که در این سایت پیدا کردم ممنون از راهکار شما

 8. مرجان گفت:

  مشاغل پردرآمد برای خانم ها برای تدریس خصوصی خیلی کمکم کرد

 9. اکبر گفت:

  مشاغل پر درامد مطالب مفیدی بود

 10. مهدیه گفت:

  مشاغل پر درامد برای خانم ها خیلی تاثیر گذار بود این مطالب متشکرم

 11. احمدرضا گفت:

  مشاغل پر درامد برای خانم ها خیلی کمک میکنه اغلب مطالب تون برام جالب بود

 12. محمد پارسا مشکانی گفت:

  مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها کاربردی بود

 13. پروانه گفت:

  مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها چقدر سرمایه میخواد؟

 14. مجتبی پازوکی گفت:

  مقاله مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها خیلی عالی بود

 15. سپیده نامدار گفت:

  مشاغل پردرآمد (شغل پردرآمد) برای خانم ها توی ایران هم پردرآمده؟

 16. علی مرادی گفت:

  مشاغل پردرآمد واقعا برای خانوم هایی که علاقه به کار دارن عالیه

 17. آزاده مقدسی گفت:

  مقالات درمورد مشاغل پردرآمد برای خانوم ها مفید و بسیار کاربردی بود .ممنون از نامبروان

 18. بانو موحدی گفت:

  عالییییی .متشکرم از کارخانه تم تولدی نامبروان

 19. سعید مظفری گفت:

  مقاله رو مطالعه کردم عالی بود 🌹

 20. مریم حیدرپور گفت:

  بهتر از نامبروان مگه داریم بااین قیمت و کیفیت 🤟

 21. ابوالفضل صابری گفت:

  دوستان بهتون پیشنهاد میکنم از نامبروان خرید کنید عالی هستن 💯

 22. رویا فرامرزی گفت:

  محصولات نامبروان از همه نظر عالی

 23. بهرام نادری گفت:

  پیشنهاد میکنم از نامبروان خرید کنید.

 24. آرزو حسن‌زاده گفت:

  نامبروان حرف اول رو میزنه از هرنظر

 25. اکبر لطفی گفت:

  به نظر من محصولات نامبروان هم قیمت مناسب و هم بصرفه هست .

 26. نیما برات پور گفت:

  جنس و کیفیت مهم ترین بحث در فروش هست

 27. امین یاری گفت:

  متشکرم از کارخانه تم تولدی نامبروان بابت سالم رساندن محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *